Kreatyna jest dobra!
CreGAAtine jest lepsza!!!

Zadbaj o energię podczas treningu
z najlepszą kreatyną na rynku


Specjalna czasowa promocja
Wypróbuj w wyjątkowej cenie
użyj kodu: bieganie2023
cena obniży się z 129 zł na 99,99 zł 

 

Zaufaj wyborowi wielu sportowców.
Szczególnie polecana dla dyscyplin:

SPORTY SIŁOWE

PŁYWANIE

BIEGANIE

JAZDA NA ROWERZE

FITNESS

Jak działa kreatyna?

Według wielu badań naukowych kreatyna powoduje m.in. poprawę wydajności mięśni, wzrost sprawności, przyspieszenie wzrostu siły mięśniowej oraz resyntezy ATP i poprawia regenerację powysiłkową. Przez wiele lat uważano, że kreatyna w postaci chociażby monohydratu jest wystarczająca jednak prof. Ostojic swoimi badaniami udowodnił większą efektywność monohydratu łącząc go z kwasem GAA. Tak powstał CreGAAtine, gdzie nie liczy się ilość, a jakość!

Dlaczego CreGAAtine jest lepsza od kreatyny?

CreGAAtine to unikalna, opatentowana mieszanka kreatyny, która zawiera prekursor kreatyny GAA – kwas guanidynooctowy. Badania naukowe pokazały że kwas GAA zwiększa efektywność działania samej kreatyny, a samo połączenie jest w pełni bezpieczne dla Twojego organizmu (CreGAAtine uzyskało certyfikaty antydopingowy). Ale to nie wszystko:

Nie liczy się ilość a jakość! - 1g kreatyny wystarczy!

CreGAAtine jest efektem innowacyjnego połączenia  monohydratu kreatyny i kwasu GAA, który wzmacnia działanie samej kreatyny. Dlatego też zawartość saszetki w postaci: 1g GAA i 1g kreatyny jest wystarczające dla uzyskania pożądanych rezultatów.
Na naszym blogu możesz znaleźć artykuły w których zawarliśmy najważniejsze badania zarówno Prof. Ostojica jak i innych wiodących na świecie naukowców w zakresie badań potwierdzających skuteczność połączenia kreatyny i GAA. Artykuł możesz znaleźć tutaj: >>link<< . Jeżeli masz jednak dodatkowe pytania i chcesz je skonsultować z naszym działem medycznym to zapraszamy do kontaktu.

Wygodne małe saszetki

Przy stosowaniu opakowań zbiorczych produkty kreatynowe mają tendencję do tracenia mocy nawet o 50%.
CreGAAtine w małych saszetkach zapewnia optymalną biodostępność i stabilność, ale także zapewnia wygodę przyjmowania pojedynczych dawek ze sobą. Kreatyna jest substancją higroskopijną, co wskazuje, że proszek kreatynowy ma tendencję do pochłaniania wilgoci z powietrza. W konsekwencji kreatyna narażona na częste otwieranie opakowania zbiorczego z czasem zamienia się w nieaktywną formę kreatyniny, która nie działa ergogenicznie jak kreatyna.

Wielokrotnie nagradzane połącznie

CreGAAtine to Suplement Roku 2021 – Targi FIWE oraz z nagrodą Europejskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego i Metabolizmu (ESPEN).
W 2021 podczas największych targów fitness i wellness w Europie Środkowo-Wschodniej – FIWE 2021 CreGAAtine dzięki internautom zdobyło 75% głosów w kategorii SUPLEMENT ROKU 2021. Pokazuje to skuteczność naszego suplementu wśród osób które korzystają z niej na co dzień.

Certyfikaty antydopingowe i jakościowe

CreGAAtine jest bezpieczny pod względem procesu produkcji (GMP, ISO, HACCP), posiada opatentowany skład oraz jest zweryfikowany pod względem dopingu.
CreGAAtine został przebadany i posiada certyfikaty antydopingowe w tym ten najważniejszy przyznany przez renomowany Informed Sport – globalny program testowania i certyfikacji suplementów sportowych i odżywek. Stosuj CreGAAtine w pełni bezpiecznie przygotowując się do zawodów.

CreGAAtine polecają

Zaufaj wyborowi wielu sportowców!

Joanna Stós

Trener personalny
@sztosfit

Piotr Tomczyk

StrongMan

Natalia Tala Olszewska

Trener personalny
@tala.olszewska

Jarosław Rogowski

Eksper bezpieczeństwa osobistego
@jarek_rogowski

Katarzyna Czaplejewicz

Sportowiec
@no_age_fit

Blog

Opieramy się na faktach i badaniach naukowych. Sprawdź dlaczego CreGAAtine jest tak skuteczna.

Zamów CreGAAtine

Jedno opakowanie CreGAAtine zawiera 60 porcji (wygodnych saszetek) suplementu.

Z

Informacje o CreGAAtine

Skład CreGAAtine

w dziennej porcji (2 saszetki):

– 2000 mg* – Kwas guanodinooctowy (GAA)
– 2000 mg* – Monohydrat kreatyny
*RWS: dzienna referencyjna wartość spożycia dla osób dorosłych.
– pozostałe składniki: substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu)

Dzienna porcja, przechowywanie

Zalecana porcja do spożycia: w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 saszetka 2 razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia!Warunki przechowywania:
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu

Dodatkowe informacje:

Środki ostrożności: Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem. Preparat nie nadaje się dla dzieci oraz osób z uczuleniem na którykolwiek ze składników. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety lub zdrowego stylu życia. Zrównoważony sposób ż ywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Produkt nie jest lekiem i nie służy do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania chorobom.

Produkt odpowiedni dla wegetarian/wegan.

Kod EAN: 5907628975084

Wyłączny importer na terenie Polski:

Carnomed sp. z o.o.
ul. Cystersów 20a, 31-553 Kraków, e-mail: biuro@carno-med.pl

Z

129 zł

1 opakowanie (60 saszetek)

Z

darmowa dostawa

dla zamówień w sklepie powyżej 450zł

Nasi partnerzy:

Wypróbuj CreGAAtine i przekonaj się o jej sile!

Zapraszamy do współracy

Jeżeli jesteś trenerem personalnym, zawodowo lub amatorsko uprawiasz sport, prowadzisz siłownię lub sklep z suplementami i chcesz nawiązać z nami współracę. Napisz do Nas na adres: biuro@carno-med.pl lub skontaktuj się poprzez nasze media społecznościowe.

Napisz do Nas

Wszystkie osoby lub Firmy mające pytania lub chcące wejść w dystrybucje CreGAAtine zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza.

6 + 6 =